| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8 m/s |
| verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| laden | 500 kg |
| Max. Snelheid | 1.8 m/s |
|---|---|
| Bewegende rol | 3.5~90kg |
| Trillingsrichting | X, Y, Z-AS |
| Toepassing | Leiden, Batterij, autodelen |
| Macht | AC380V, 3 FASE 5 LIJNEN (of aangepast) |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |