| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 500kg |
| sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Lading | 500Kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot en met 2500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 80mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x,y,z |
| Nuttige ladingscapaciteit | 50 kg |
|---|---|
| Frequentiegebied | 20 Herz aan 2.000 Herz |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 200 kg |
| Model | de schudbeker van de hoge frequentietrilling |
| Maximumsnelheid | 2.5 M/s |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Afmetingen | 1000 Mm X 1000 Mm X 1000 Mm |
| Geluidsniveau | Minder dan 70 dB |
| Maximumverplaatsing | 2.5 MM. |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Max. Snelheid | 1.8m/s |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Frequentiebereik | 3hz aan 2500hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Direct | x, y, z |
| Versnelling | 100 g |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8 m/s |
| displacement | 65mm |
| frequency | 3~3500HZ |
| loading | 600kg |