| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| Productnaam | Trilling Shaker Table |
|---|---|
| model | S-10 |
| Frequentie | 3hz tot 2000 Herz |
| Lijstgrootte | Aangepast |
| Versnelling | 100g |
| Teststreek | 1500L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -70~+180degree |
| Trillingsschudbeker | 3KN~100KN volgens behoeften |
| Macht | 380V |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Vermogen | Elektronisch |
| certificaat | ISO 9001:2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM's |
|---|---|
| Merken | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001:2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |