| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Versnelling | 100g |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 25mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 180KG |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000HZ |
| laden | 270 kg |
| trillingsmethode | De Trilling van sinus&random |
|---|---|
| Toepassing | Elektrodelen |
| Sinuskracht | 10000N |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Max. Snelheid | 1.8m/s |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | elektrische apparaten |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3000Hz |
| Trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 100g |
| trillingskracht | 10kn |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Bewegende spoelmaat | Dia. 240mm |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| Merk | ASLI |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| voldoen aan de norm | Jis-d1601-1995 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Kracht | Elektronisch |
| Toepassing | Auto-onderdelen |
| Vibratie | 3 As |