| schokkracht | 12000N |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
| standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Toepassing | Batterij |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Willekeurige kracht | 200 mm |
|---|---|
| trilling richting | DHL,Fedex,UPS,EMS,LUCHT |
| Modus | Elektromagnetisch |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | 800*800 |
| Teststreek | 1000L |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | -40~+150degree |
| Vochtigheidswaaier | 20~98% |
| skaker | Trillingsschudbeker |
| Trillingswijze | willekeurige sinus, schok |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus kracht | 3000n ~ 150000N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650 mm l*w*h of aangepast |
| tafel formaat | 300*300MM |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Stroom | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| willekeurige kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Afmeting | 730*550*650mm L*W*H |
| Schokkracht | 1200N |
|---|---|
| trilling richting | veritical horizontale trillingstest |
| Standaard | DE V.N. 38,3 CEI 62133 |
| Sollicitatie | Batterij |
| verplaatsing | 25 mm |
| Willekeurige kracht | 200 mm |
|---|---|
| trilling richting | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Controlemethode | Digitale Versterkercontrole |
| Sollicitatie | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | kan worden aangepast |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Fabriek | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| willekeurige kracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Max. laden | 300 kg |
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |