| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| trilling richting | 10-400m |
|---|---|
| Frequentie | RoHS- en REACH-compatibel |
| trillingsgolf | Volgens tekeningen |
| Controleur | 100% inspectie |
| Sollicitatie | volgens uw CAD-tekeningbestand |
| voldoen aan de norm | Jis D1601 |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Trillingen | Verticaal en horizontaal |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Controleur | venzo-820 |
| Sollicitatie | LED, auto-onderdelen |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| Controleur | venzo-820 |
| Sollicitatie | LED, auto-onderdelen |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Sollicitatie | elektrische apparaten |
| Andere naam | Trillingsschudder |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| trillingskracht | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal horizontaal |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tabelmaat | 1000*1000 mm |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | X, y, z drie as |
| Versnelling | 100g |
| Teststandaard | MIL STD 810G |
| Verplaatsing | 100 mm |
| sinus | 3000n ~ 150000N |
|---|---|
| Dimensie | 730*550*650 mm l*w*h of aangepast |
| Tabelmaat | 300*300MM |
| Applicatie | Auto-onderdelen |
| Stroom | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| fabriek | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |