| Interne dimensie | B1000xH1000xD1000mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1200xH1900xD1300mm |
| Volume | 150 Liter |
| Temperatuurbereik | -20~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| IP -tarief | IPX1 X2 X3 X4 X5 X6 X9 |
| Innerlijk materiaal | Sus304 roestvrij staal |
| Dikte van het binnenmateriaal | 1.0mm±0.05 |
| Buitenmateriaal | Gegalvaniseerde Staalplaat |
| Testgat | 50 mm of 100 mm |
|---|---|
| Waterreservoir | 25 liter |
| Bekijkend Venster | 250 * 300 mm |
| Configuratiescherm | LCD -aanraakscherm |
| Compressorgerk | Bitter |
| Interne dimensie | 1000x1000x1000mm |
|---|---|
| Externe dimensie | 1600x1900x1400 mm |
| JIS-teststroom | 1,8 l/min tot 3,9 l/min (RT-1000A), 24,5 l/min tot 39,2 l/min (RT-1000B) |
| JIS-testdruk | 0,1 kgf/cm2 tot 0,3 kgf/cm2 (RT-1000A), 1 kgf/cm2 tot 3 kgf/cm2 (RT-1000B) |
| Valtestsnelheid | 1 tot 1,5 mm/min (IPX1, IPX2), 3 tot 3,5 mm/min (IPX3, IPX4) |
| Interne dimensie | B1000×H1000×D1000 mm |
|---|---|
| Externe dimensie | B1600×H1950×D1450 mm |
| Gewicht | 400 kg |
| Luchtschakelaar | 63A |
| Voeding | AC220V 50/60Hz |
| Interne dimensie | B600xH850xD800mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | RT+15C~+65C |
| Vochtigheidsbereik | 20%R.V.~98%R.V. |
| Temperatuuruniformiteit | +/-2.0C |
| Interieurmateriaal | SUS 304 roestvrij staal |
| Voeding | AC 220V of 380V (transformator is beschikbaar) |
|---|---|
| Dimensie | 1000 mm*1000 mm*1000 mm |
| Interface | USB/RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Vochtigheid | 10-98%RH |
| Interne dimensie | W800*H1200*D700mm |
|---|---|
| temperatuurbereik | (RT+15C) ~300C |
| Controle nauwkeurigheid | +/-0.5C |
| Controlemethode | Micro PID+SSR+Timer |
| Opbergplank | Twee lagen |
| Interne dimensie | W1200*H500*D800mm |
|---|---|
| Volume | 408L |
| Teststandaard | ASTM B117 |
| concentratie van NaCl | 5% |
| Druk | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Voeding | 380V |
| Product Name | klimaatproefkamer |
| Gewicht | 500 kg |