| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 8 kW |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B500*H600*D500mm |
| Volume | 150 Liter |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | 0 ℃ |
| Hoge temperatuur | 150°C |
| Interne dimensie | B400xH500xD400mm |
|---|---|
| Volume | 80 Liter |
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuur stijgende snelheid | 3.0°C/min |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V |
| Voeding | AC220V, 50/60HZ |
| Temperatuurbereik | -70°C~+150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Nauwkeurigheid van de controle | ±0,5°C; ±2,5% RV |
| Distributieuniformiteit | ±2,0°C; ±3,0% RV |
| Temperatuur stijgende snelheid | 0.1~3.0°C/min |
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| Hoge temperatuur | 150℃ tot 200℃ |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Interne dimensie | W600XH400XD450MM; |
|---|---|
| volume | 108L |
| Teststandaard | ASTM B117 |
| concentratie van NaCl | 5% |
| Druk | 1.0 ~ 6.0kgf/cm2 |
| Interne dimensie | 1150x500x500 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | RT+15ºC ~+70ºC |
| Externe dimensie wxhxd (mm) | 1400x1600x750 |
| Vochtigheidsbereik | RT+15ºC ~+70ºC |
| monsterplank | 2 |
| Interne dimensie | Dia. 350x D450mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 100 ~ 143c |
| Drukbereik | 101.3kpa +0,0 kg/cm2 ~ 3.0kgf/cm2 |
| Vochtigheidsbereik | 65 ~ 100%RH |
| monsterplank | 2 |
| Interne dimensie | 1000x1000x1000 |
|---|---|
| Temperatuurbereik | RT+15ºC ~+70ºC |
| Controlemethode | Programmeerbare LCD -touchscreencontroller |
| Vochtigheidsbereik | Vochtigheid bij verlichting: 20%RH ~ 75%RV (± 5%RH) |
| Omgevingstemperatuur voor gebruik | +5ºC ~+35ºC |