| Interne dimensie | B600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Weergavetype | Programmeerbaar touchscreen |
| De diameter van het proefgat | Dia. 50mm |
| Communicatie-interface | RS232 |
| Interne dimensie | B400*H500*D400mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40~150C |
| Vochtigheidsbereik | 15% ~ 98% RV |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V. |
| Interne dimensie | B400xH500xD400mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 15%~98% relatieve vochtigheid |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,5 ° C |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V. |
| Interne dimensie | B600*H850*D800mm |
|---|---|
| Volume | 408L |
| Temperatuurbereik | -40~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~ 98%RH |
| testpunt | 85°C, 85% RV |
| Interne dimensie | B600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Weergave | Programmeerbaar touchscreen |
| Veiligheidsapparaat | Noodstopknop |
| Besturingsinterface | RS232 |
| Interne dimensie | B400*H500*D400mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V. |
| Interne dimensie | B600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Weergavetype | Programmeerbaar touchscreen |
| De diameter van het proefgat | 50 mm |
| Communicatie-interface | RS232 |
| Nauwkeurigheid | 0,05 |
|---|---|
| Stroom | 7 kW, AC380V 220V |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Spanning | 380 V |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| Stroom | 20 kW, elektronisch |
|---|---|
| Beschermingsklasse | ip55 |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Interne dimensie | B600*H750*D500mm |
|---|---|
| Volume | 225L |
| Weergave | Programmeerbaar touchscreen |
| Veiligheidsapparaat | Noodstopknop |
| Computercontrole | Ja |