| Interne dimensie | B600*H850*D800mm |
|---|---|
| Volume | 408L |
| Temperatuurbereik | -70~200C |
| Vochtigheidsbereik | 20~98%rR.H. |
| Testhaven | Dia. 100mm |
| max. load | 100kg or heavier is optional |
|---|---|
| test standard | Ista 3a Iso 2248 |
| application | Packaging |
| sample size | W1000*H800*D1000mm |
| drop height | 0~1200mm or customized |
| Table Size | 200*200mm |
|---|---|
| max. load | 10kg |
| test standard | IEC60068-2-27 |
| acceleration range | 150~15000m/s2 |
| pulse width | 0.6~18 |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| max. steekproefgrootte | W1000*H800*D1000mm |
|---|---|
| Max. laden | 60kg/80kg/100kg |
| Hoogte van de val | 300~1500mm |
| Toepassing | Verpakking |
| Dalingssnelheid | Vrije daling |
| Interne dimensie | Dia. 350×D450mm |
|---|---|
| temperatuurbereik | 100C ~ 135C |
| Vochtigheid | 100%R.H. de vochtigheid van de verzadigingsstoom |
| stoomdruk | 3.0Kg/cm ² |
| steekproefplank | Twee lagen |
| Interne dimensie | Aangepaste grootte |
|---|---|
| functie | Temperatuur-vochtigheidstest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20~98%R.H. |
| steekproefplank | Facultatief |
| Interne dimensie | Op maat |
|---|---|
| Toepassing | Laboratorium |
| functie | Het verouderen Klimaattest |
| temperatuurbereik | -70~150C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Interne dimensie | Dia. 550x D650mm |
|---|---|
| Volume | 155L |
| temperatuurbereik | 100 °C tot 143 °C |
| Drukbereik | 101.3Kpa +0.0Kg/cm2 ~ 3.0Kgf/cm2 |
| Vochtigheidsbereik | 65~100%R.H. |