| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinuskracht | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| SINE FORCE | 60000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300 kg |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| sinuskracht | 2000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticale trilling |
| Macht | 380v 3 fase |
| willekeurige kracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Afmeting | 730*550*650mm L*W*H |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Sinuskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |