| Kracht | 6KN |
|---|---|
| standaard | JIS D1601-standaard |
| Type | Elektromagnetische |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Toepassing | Batterij |
| sinus | 50000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Max. laden | 450 kg |
| Frequentie | 5~2800hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale+horizontale trillingen |
| Standaard | Mil STD 810G, mil STD 810F |
| Max. verplaatsing | 51 mm |
| Snelheid | 1.8m/s |
| vibration wave | sine |
|---|---|
| application | Packaging |
| acceleration | 100g |
| displacement | 25mm |
| controller | VENZO |
| Interne dimensie | B800*H800*D800mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70~150 graden |
| Vochtigheidsbereik | 20%R.V.~98%R.V. |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Max. Snelheid | 2.0m/s |
| Kracht | 600N |
|---|---|
| vibraton richting | verticale trilling |
| Sollicitatie | Elektronische producten |
| bewegende rol | 6,5 kg |
| Versnelling | 100g |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |