| Trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Sollicitatie | Pakket |
| Versnelling | 100g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Controleur | VENZO |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65mm |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Lading | 500kg |
| Frequentiebereik | 5Hz tot 3500Hz |
|---|---|
| Max. Versnelling | 1000m/s2 |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
| Effectverplaatsing | 25 mm |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| Trillingskracht | 3000N |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| standaard | UN38.3 norm |
| Type | Elektromagnetische |
| richting van de trilling | X, Y, THREE-AXIS Z |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| versnelling | 1 pc |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Versnelling | 100 g |
| Teststandaard | De Norm van ISTA ASTM |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| Zonder kracht | 3000 N tot 200000 N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 100 g |