| Trillingsrichting | Verticaal of Horizontaal |
|---|---|
| trillingsgolf | Sinus en Willekeurig |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Tafelgrootte | 600*600 mm |
| Toepassing | Vervaardiging van auto's |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| Test Standaard | ENGELSE Norm 60068-2-6 |
|---|---|
| Toepassing | Lithiumbatterie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Certificaat | ISO 9001:2015 |
| Functie | Sinusoïdale Trillingstest |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Trillingskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| teststandaard | ISTA |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticaal + horizontaal |
| Sollicitatie | elektrische apparaten |
| Andere naam | Trillingsschudder |
| test | Sinus, willekeurig, schok |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Sinuskracht | 6000n |
|---|---|
| Trillingsrichting | VERTICAAL |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Versnelling | 100g |
| Frequentie | 3~3500Hz |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Productnaam | trillingsproefsysteem |