| Interne dimensie | B400xH500xD400mm |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 15%~98% relatieve vochtigheid |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,5 ° C |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V. |
| Controlesysteem | PLC's |
|---|---|
| Afmetingen | 1000 x 1000 x 1000 mm |
| Voeding | 380V |
| Product Name | klimaatproefkamer |
| Gewicht | 500 kg |
| Temperatuurbereik | -70°C~+150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Nauwkeurigheid van de controle | ±0,5°C; ±2,5% RV |
| Distributieuniformiteit | ±2,0°C; ±3,0% RV |
| Temperatuur stijgende snelheid | 0.1~3.0°C/min |
| Control System | PLC |
|---|---|
| Dimensions | W1500xH1000 xD1000 mm |
| Power Supply | 380V |
| Product Name | Environmental Test Chamber |
| Weight | 500kg |
| internal dimension | W400*H500*D400mm |
|---|---|
| volume | 80L |
| Temperature range | -40~150C |
| Humidity Range | 20~98%rR.H. |
| inner material | SUS304 Environmental Test Chamberstainless steel |
| Verrichtingstemperatuur | 0-50℃ |
|---|---|
| Interface | USB/RS232 |
| Gewicht | 450KG |
| Vertoning | LCD |
| Software | Vensters/Linux |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | W800xH800 xD800 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 500Kg |
| Heat | 3C/min |
|---|---|
| internal dimension | W1000*H1000*D1000mm |
| VOLUME | 1000L |
| temperature range | -60~150C |
| humidity range | 20~98%R.H. |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 400x400 X400 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |
| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | 400x500 X400 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 200KG |