| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | 0 ℃ |
| Hoge temperatuur | 150°C |
| Interface | USB/RS232 |
|---|---|
| Productnaam | Andere Testmachine |
| Garantie | 1 jaar |
| Software | Vensters/Linux |
| Afmeting | 1000mm*1000mm*1000mm |
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| Hoge temperatuur | 150℃ tot 200℃ |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Beoordeeld willekeurig | 10000N |
|---|---|
| Nominale versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Vibratietabel | B800*D800mm |
| bewegende rol | 14kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3000Hz |
| Trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 100g |