| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 2800 Hz |
| Versnelling | 1.8 m/s |
| Toepassing | Pakket |
| richting van de trilling | Verticaal horizontaal |
| Test Standaard | UN38.3, IEC62133, JIS D 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Toepassing | Li-ionenbatterijmodules |
| Vermogen | Elektronisch |
| Trillingsrichting | X, Y, THREE-AXIS Z |
| Trilling | 3 As |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | Verticaal horizontaal |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| Frequentie | 3~2800HZ |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| richting van de trilling | X, Y, z-As |
| versnelling | 1 pc |
| Invoer | 1 Kanaal |
| Toepassing | Automobiele industrie |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Trillingskracht | 20 kN |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 2800 Hz |
| Verplaatsing | 100 mm |
| snelheid | 1.8 m/s |
| teststandaard | ISTA 3A |
| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Drie Richtingen |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| trillingskracht | 300Kgf |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Tafelmateriaal | Aluminiumlegering |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |
| Sollicitatie | Batterij |