| Misstaplijst | 600*600mm |
|---|---|
| richting van de trilling | Z-as |
| Trillingskracht | 6KN |
| teststandaard | IEC62133 |
| schokproef | half-sinus, trapeziumvormige, zaagtandgolf |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| richting van de trilling | XYZ drie assen |
| Frequentie | 5 ~ 3500 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |