| vibration force | 30KN |
|---|---|
| Frequency | 5~2800 Hz |
| displacement | 100 mm |
| speed | 1.8 m/s |
| max load | 500 kg |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| Kracht | 380v 3-fase |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Max. versnelling | 100 g |
| teststandaard | IEC62133 |
| richting van de trilling | horizontale en verticale trilling |
| max. dispacement | 51 mm |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Product Name | trillingsproefsysteem |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Sollicitatie | Batterij |
| Teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Sollicitatie | Batterij |
| Teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |
| willekeurige kracht | 30KN |
|---|---|
| richting van de trilling | verticale horizontale trilling |
| Modus | Elektromagnetische |
| Toepassing | Laboratorium |
| De Grootte van de trillingslijst | 800*800 |