| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800 Herz |
| snelheid | 1.8 m/s |
| richting van de trilling | XYZ-as |
| versnelling | 100 g |
| Trillingskracht | 30kN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Testnorm | CEI 60068-2-64 |
| Versnelling | 100g |
| Test | Schok |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |