| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Macht | 380v 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| sinuskracht | 2000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticale trilling |
| Macht | 380v 3 fase |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 2500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinuskracht | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Macht | 380v 3 fase |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Vermogen | 380v 3-fase |