| Toepassing | materila, automobiele delen, verpakking, de producten van de huisgreep |
|---|---|
| Voltage | 380V |
| Verleende naverkoop de Dienst | Videotechnische ondersteuning, Onlineondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines ove |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke Industrie | De militaire industrie, burgerlijke, elektronische toestellen, automobiel, vervangstukken, elektroni |
| trillingsgolf | sinus |
|---|---|
| Toepassing | Verpakking |
| versnelling | 100g |
| Verplaatsing | 25mm |
| controlemechanisme | VENZO |
| trillingsgolf | Sinus |
|---|---|
| Toepassing | Verpakking |
| versnelling | 100 g |
| Verplaatsing | 25 mm |
| controller | VENZO |
| Trillingskracht | 6KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |
| Valhoogte | 300 ~ 1500 mm |
|---|---|
| Max. Laden | 60/80/100 kg |
| Steekproefgrootte | 1000x800x1000mm of op maat gemaakt |
| Sollicitatie | Verpakkende producten |
| standaard voldoen | ista, astm |
| Max. Versnelling | 100g |
|---|---|
| Verplaatsing | 51 mm |
| Controlemethode | computer+control systeem |
| Trillingsmodus | De Trilling van sinus&random |
| Sollicitatie | Auto-onderdelen |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Trillingskracht | 30KN |
|---|---|
| Toepassing | Batterij |
| Test Standaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| Test | Schok |