| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| voldoen aan de norm | ISTA |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| sinus | 3000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Versnelling | 100g |
| Frequentie | 3 ~ 3500 Hz |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Controlesysteem | Automatisch handboek, |
|---|---|
| Data -acquisitie | Realtime, Post-test |
| Gewicht | Aangepast |
| Max Velocity | 100 Mm/s |
| Maximum verplaatsing | 50 mm |
| Controlesysteem | Automatisch handboek, |
|---|---|
| Productnaam | Willekeurig Trilling het Testen Materiaal |
| Gewicht | Aangepast |
| Maximale versnelling | 100 g |
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Controlesysteem | Automatisch handboek, |
|---|---|
| Maximum verplaatsing | 50 mm |
| Maximale kracht | 1000 N |
| Testtype | Sinus, willekeurig, schok |
| Data -acquisitie | Realtime, Post-test |
| Gewicht | Aangepast |
|---|---|
| Productnaam | Willekeurig Trilling het Testen Materiaal |
| Maximum verplaatsing | 50 mm |
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Gegevensanalyse | Tijd, Modale Frequentie, |
| Gewicht | Aangepast |
|---|---|
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Gegevensanalyse | Tijd, Modale Frequentie, |
| Dimensie | Aangepast |
| Veiligheidssysteem | Noodstop, overbelastingsbeveiliging |
| sinus | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3000Hz |
| laden | 270 kg |