| SINE FORCE | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| snelheid | 1.8m/s |
| richting van de trilling | verticale horizontaal |
| Toepassing | batterijpakket |
| Frequentie | 3~2500HZ |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Frequentiebereik | 3hz aan 2500hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Direct | x, y, z |
| Versnelling | 100 g |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| sinus | 60000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 2700Hz |
| Zonder kracht | 30000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~2800HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~3000 Hz |
| laden | 270 kg |