| sinus | 6000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 25 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 180 kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| trillingskracht | 30kn |
|---|---|
| Applicatie | batterij |
| Teststandaard | IEC 60068-2-64 |
| Versnelling | 100 g |
| test | Schok |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | China |
| Stroom | 380V, 3 fasen |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 40kva |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Trillingsrichting | Horizontaal Verticaal |
| willekeurige kracht | 20 kN |
|---|---|
| richting van de trilling | Verticaal + Horizontale Trilling |
| Max. laden | 300 kg |
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Max. SNELHEID | 1,6 m/s |
|---|---|
| Gewicht bewegende spoel | 3,5 kg |
| Het koelen ventilatormacht | 3 kW |
| Stroomvoorziening | AC380V |
| Trillingsrichting | Verticaal+Horizontaal |
| Koelmethode | Luchtkoeling |
|---|---|
| Standaard | UL 1642 |
| Stroom | AC380V, 3 fase 5 lijnen |
| Trillingsrichting | verticale horizontale trilling |
| Sollicitatie | batterij, auto-onderdelen |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Merk | Asli |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |