| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Stroom | 380V 3 fase |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |
| sinus | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Snelheid | 1,6 m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Stroom | 380V 3 fase |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale of x, y, z trilling |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Stroom | 380V 3 fase |
| Frequentie | 3~2800HZ |
| Sinuskracht | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 1.8m/s |
| richting van de trilling | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |
| sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Trillingsrichting | verticale trilling |
| Macht | 380v 3 fase |
| sinuskracht | 3000N aan 200000N |
|---|---|
| trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Versnelling | 100g |