| Gewicht | Aangepast |
|---|---|
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Gegevensanalyse | Tijd, Modale Frequentie, |
| DIMENSIE | Aangepast |
| Veiligheidssysteem | Noodsituatieeinde, Overbelastingsbescherming |
| sinus | 30000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 100 mm |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |