| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 40kva |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Trillingsrichting | Horizontaal Verticaal |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 |
| Frequentiebereik | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Nominale snelheid | 1,8 m/s² |
| Garantie | 1 jaar |
| Max Loading | 70 kg |
| Type | XYZ |
| Temperatuurbereik | -70°C tot 150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ±0,5℃ |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±2,5% R.V |
| Voeding | AC220V, 50/60HZ |
| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |