| Aangepaste steun | OEM |
|---|---|
| merk | ASLi |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Macht | Elektronisch |
| Certificaat | ISO-9001:2008 |
| SINE FORCE | 10 000 N |
|---|---|
| snelheid | 1.8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| laden | 500 kg |
| SINE FORCE | 6000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen of x,y,z |
| Vermogen | 380v 3-fase |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 500 kg |
| trillingskracht | Aangepast |
|---|---|
| voldoen aan de norm | ASTM D999-01 |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Certificaat | ISO 9001: 2008 |