| Afmeting | 1000*800*1500mm |
|---|---|
| Temperatuurwaaier | 0~50℃ |
| Controlemethode | De Snelheid van de krachtverplaatsing |
| Max Load Capacity | 200KG |
| Voeding | 220V/50Hz |
| Maximum verplaatsing | 75mm |
|---|---|
| Geluidsniveau | ≤80 dB |
| Max Load Capacity | 500Kg |
| Controlemethode | De Snelheid van de krachtverplaatsing |
| Voeding | 380V/50HZ |
| Controlenauwkeurigheid | 0,1% |
|---|---|
| Geluidsniveau | ≤80 dB |
| Max Velocity | 100mm/s |
| Afmeting | 1000*800*1500mm |
| Controlemethode | De Snelheid van de krachtverplaatsing |
| Gewicht | Aangepast |
|---|---|
| Testfrequentiegebied | 0.1-3000 Herz |
| Gegevensanalyse | Tijd, Modale Frequentie, |
| DIMENSIE | Aangepast |
| Veiligheidssysteem | Noodsituatieeinde, Overbelastingsbescherming |
| Frequentiegebied | 5 ~ 2000Hz |
|---|---|
| Controlemethode | De Snelheid van de krachtverplaatsing |
| Max Acceleration | 100g |
| Temperatuurwaaier | 0~50℃ |
| Max Load Capacity | 200KG |
| Controlemethode | De Snelheid van de krachtverplaatsing |
|---|---|
| Geluidsniveau | ≤80 dB |
| Temperatuurwaaier | 0~50℃ |
| Max Velocity | 100mm/s |
| Maximum verplaatsing | 25mm |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380V |
| After-sales service verleend | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke industrieën | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Toepassing | Materialen, auto-onderdelen, verpakkingen, huishoudelijke producten |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Naverkoopservice | Technische videoondersteuning,Onlineondersteuning,Ingenieurs die beschikbaar zijn om machines in het |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Militaire industrie, civiele industrie, elektronische apparatuur, automobielindustrie, onderdelen, e |
| Kracht | 3000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Verplaatsing | 40 mm |
| Max. laden | 100 kg |
| richting van de trilling | 3-as |