| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 15 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 20 kW |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 18 kW |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Stroom | 20 kW |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Testgat | Dia. 50mm |
| Communicatie-interface | RS232,R485 |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 20 kW |
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Testgat | Dia. 50mm |
| Software | Tt-5166 |
|---|---|
| Interface | USB/RS232 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 450KG |
| Temperatuur | -70-150℃ |
| Stroom | 20 kW, elektronisch |
|---|---|
| Beschermingsklasse | ip55 |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Temperatuurbereik | -70~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Temperatuurnauwkeurigheid | ± 0,5 ° C |
| Nauwkeurigheid vochtigheid | ±3.5% |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2°C |
| Stroom | 15 kW |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |
| Temperatuurbereik | -70~200C |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
|---|---|
| Stroom | 20 kW |
| Spanning | 380 V |
| Interne dimensie | B2000*H2000*D2000mm |
| Volume | 8000L |