| Controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Afmetingen | W800xH800 xD800 mm |
| Voeding | 380V |
| Productnaam | Milieutestkamer |
| Gewicht | 500Kg |
| Model | TH-225-B |
|---|---|
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | 0 ℃ |
| Hoge temperatuur | 150°C |
| Beoordeeld willekeurig | 10000N |
|---|---|
| Nominale versnelling | 1000m/s2 |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Vibratietabel | B800*D800mm |
| bewegende rol | 14kg |
| Nauwkeurigheid | 0,1 |
|---|---|
| Stroom | 40kva |
| Beschermingsklasse | IP55 |
| Spanning | 380 V |
| Trillingsrichting | Horizontaal Verticaal |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Verticale Expander | 500*500mm |
| Horizontale misstaplijst | 500*500mm |
| Snelheid | 1.6m/s |
| Verplaatsing | 25 |
| Interne dimensie | B600XH750XD500(mm) |
|---|---|
| Externe dimensie | B1200XH1900XD1150(mm) |
| Lage temperatuur | -40℃ |
| Hoge temperatuur | 150℃ tot 200℃ |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Sinuskracht | 10000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Frequentie | 3~3000Hz |
| Trillingsrichting | verticaal trilling of x, y, z |
| Versnelling | 100g |
| Kracht | Elektronisch |
|---|---|
| Trillingskracht | 6000N |
| Type | Hoge Frequentietype |
| Trilling | 3 As |
| Platform | 600*600 mm |
| Ondersteuning op maat | OEM |
|---|---|
| Sollicitatie | R&D-Laboratorium |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stroom | Elektronisch |
| Trillingsrichting | Verticaal en horizontaal |