| Temperatuurbereik | -70°C~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% R.V. |
| Interne dimensie | B1000*H1000*D800mm |
| Volume | 800L |
| koelmethode | T/T |
| Interne dimensie | B400xH500xD400mm |
|---|---|
| Volume | 80 Liter |
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%R.V. |
| Temperatuur stijgende snelheid | 3.0°C/min |
| Testgat | 50 mm of 100 mm |
|---|---|
| Waterreservoir | 25 liter |
| Bekijkend Venster | 250 * 300 mm |
| Configuratiescherm | LCD -aanraakscherm |
| Compressorgerk | Bitter |
| Stroom | 20 kW |
|---|---|
| Spanning | 380 V |
| Koelmiddelen | R404A of gelijkwaardig |
| Testgat | Dia. 50mm |
| Communicatie-interface | RS232,R485 |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |