| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| laden | 300 kg |
| sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Snelheid | 1.8m/s |
| Verplaatsing | 51mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| Lading | 300kg |
| Sinuskracht | 40000N |
|---|---|
| Versnelling | 2.0 m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 500 kg |
| sinus | 20000n |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 300 kg |
| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 2,0 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3 ~ 2000Hz |
| Laden | 500 kg |
| Sinuskracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| verplaatsing | 51 mm |
| Frequentie | 3~2000HZ |
| laden | 300kg |
| Zonder kracht | 20000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.8m/s |
| Cilinderinhoud | 51 mm |
| Frequentie | 3 tot en met 2000 Hz |
| laden | 300KG |
| Nauwkeurigheid | 0,05 |
|---|---|
| Stroom | 7 kW, AC380V 220V |
| Beschermingsklasse | IP66 |
| Spanning | 380 V |
| Lage temperatuur | -40℃ |