| sinus | 40000N |
|---|---|
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 65 mm |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Laden | 500 kg |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| Versnelling | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| Sinuskracht | 3000N |
|---|---|
| snelheid | 1.6m/s |
| trillingsrichting | verticaal |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentie | 3~3500HZ |
| trillingskracht | 6000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | 3 as |
| Versnelling | 100 g |
| Frequentiebereik | 3 ~ 3500Hz |
| Gewicht bewegende spoel | 6.5kg |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| richting van de trilling | Verticaal en horizontaal |
|---|---|
| Frequentie | 5 ~ 3000 Hz |
| trillingsgolf | Sinus, willekeurig, schok |
| controller | venzo-820 |
| Toepassing | LED, auto-onderdelen |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
|---|---|
| teststandaard | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
| richting van de trilling | Verticale+horizontale trillingen |
| Krachtuitgang | 3000~100000N |
| Functie | Sinus, willekeurig, schok |
|---|---|
| Max Armature Size | 450 mm |
| versnelling | 100 g |
| Maximale nuttige lading | 300 kg |
| Toepassing | GELEIDE, AUTOdelen, BATTERIJ |
| Zonder kracht | 2000N |
|---|---|
| Frequentie | 3~3500 Hz |
| Versnelling | 1.6m/s |
| Trillingsrichting | Verticale trillingen |
| Kracht | 380v 3-fase |
| sinus | 3000n tot 200000N |
|---|---|
| Trillingsrichting | verticale trillingen of x, y, z |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Frequentie | 3 ~ 3500Hz |
| Versnelling | 100 g |