| sinus | 32000N |
|---|---|
| Frequentie | 3 tot 2500Hz |
| Snelheid | 1,8 m/s |
| Verplaatsing | 51 mm of aangepast |
| Trillingsrichting | verticaal of x, y, z |
| Frequentie | Vloeistofstroomschakelaars |
|---|---|
| trilling richting | Verticaal+Horizontaal |
| trillingskracht | 10KN |
| verplaatsing | 100 mm |
| software golf | Willekeurige sinus, schok, RSTD |